fbpx

Ansatte

Vi er her for å hjelpe våre medlemmer, ta kontakt.
Robert Eriksson

Robert Eriksson

Adm. direktør

Telefon: 73 84 14 00
Mobil: 950 68 797
robert@sjomatbedriftene.no

Lill Gran

Lill Gran

Adm. sekretær

Telefon: 73 84 14 00
Mobil: 916 61 889
lill@sjomatbedriftene.no

Kjetil Hestad

Kjetil Hestad

Fagsjef Marked og utvikling

Mobil: +47 924 44 460
kjetil@sjomatbedriftene.no

 

Tonje Kummeneje Vangen

Tonje Kummeneje Vangen

Fagsjef jus og arbeidsliv - jurist

Telefon: 73 84 14 00
Mobil: 402 41 205
 tonje.vangen@sjomatbedriftene.no

Anette Almås

Anette Almås

Fagsjef Sjømathandel og foredling

Telefon: 73 84 14 08
Mobil: 412 11 879
anette@sjomatbedriftene.no

Lars Klungreseth

Lars Klungreseth

Fagsjef Havbruk – industri og eksport

Mobil:+47 922 96 887
lars@sjomatbedriftene.no

 

Jurgen Meinert

Jurgen Meinert

Fagsjef Fangstbasert industri og eksport

Telefon: 73 84 14 00
Mobil: 920 45 445
jurgen@sjomatbedriftene.no

Ta kontakt

Boks 639 Sentrum, 7406 Trondheim
Tlf: +47 73 84 14 00
Besøksadresse:
Dronningens gate 7, 6. etasje
E-post: post@sjomatbedriftene.no
Personvernerklæring

Få nyhetsbrev

Abonner på vårt nyhetsbrev om du vil holde deg oppdatert på vår aktivitet og aktuelle saker for sjømatnæringa.