fbpx

Ansatte

Robert Eriksson

Robert Eriksson

Administrerende direktør

Kjetil Hestad

Kjetil Hestad

Organisasjonssjef med fagansvar for havbruk- og bærekraft

Mobil: 924 44 460
kjetil@sjomatbedriftene.no

Lill Gran

Lill Gran

Økonomi- og administrasjonsansvarlig

Mobil: 916 61 889
Telefon: 73 84 14 00
lill@sjomatbedriftene.no

Tonje Kummeneje Vangen

Tonje Kummeneje Vangen

Jurist og fagsjef jus og arbeidsliv

Mobil: 402 41 205
Telefon: 73 84 14 00
 tonje.vangen@sjomatbedriftene.no

Anette Almås

Anette Almås

Fagsjef sjømathandel og foredling

Mobil: 412 11 879
anette@sjomatbedriftene.no

HELENE KRISTOFFERSEN

HELENE KRISTOFFERSEN

Fagsjef fangstbasert industri

Mobil: 924 41 317
helene@sjomatbedriftene.no

Kathrine Schjetne

Kathrine Schjetne

Markedskonsulent

Marte Lund Myran

Marte Lund Myran

Markedssjef Norwegian Seafood Trust AS

Jurgen Meinert

Jurgen Meinert

Spesialrådgiver

Mobil: 920 45 445
jurgen@sjomatbedriftene.no

Frode Kvamstad

Frode Kvamstad

Daglig leder i Fiskerinæringens Innkjøpsselskap AS (FIAS)

Mobil: 970 43 974
frode@fiasinnkjop.no

Mali Myren

Mali Myren

Arrangement- og kommunikasjonsansvarlig

Mobil: 414 28 587
mali@sjomatbedriftene.no

 

Styret

Håvard Høgstad

Håvard Høgstad

Styreleder

Arnøy Laks AS
Mobil: 916 74 307
havard@arnoylaks.no

Morten H. Jensen

Morten H. Jensen

Nestleder

Nordic Group AS
Mobil: 916 301 76
morten@nordicgroup.no

Per Mjelva

Per Mjelva

Styremedlem

Marine Sales AS
Mobil: 911 54 515
per@marinesales.no

Kjetil Holen

Kjetil Holen

Styremedlem

Knutstad & Holen AS
Mobil: 908 59 157
kjetil@knutstad-holen.no

Tommy Torvanger

Tommy Torvanger

Styremedlem

Nergård AS
Mobil: 900 98 961
tt@nergard.no

Kristel Pedersen

Kristel Pedersen

Styremedlem

Insula AS
Mobil: 997 02 387
kristel.pedersen@insula.no

Jarle Myking

Jarle Myking

Styremedlem

Norsk Sjømat AS
Mobil: 915 31 933
jm@norsksjomat.no

 

Robert Aakvik

Robert Aakvik

Styremedlem

Emilsen Fisk AS
Mobil: 951 81 310
robert@emilsenfisk.com

Lindis Aune

Lindis Aune

Styremedlem

Hitra Mat AS
Mobil: 951 28 435
lindis@hitramat.no

Organisasjonskart

Ta kontakt

Boks 639 Sentrum, 7406 Trondheim
Tlf: +47 73 84 14 00
Besøksadresse:
Dronningens gate 7, 6. etasje
E-post: post@sjomatbedriftene.no
Personvernerklæring

Få nyhetsbrev

Abonner på vårt nyhetsbrev om du vil holde deg oppdatert på vår aktivitet og aktuelle saker for sjømatnæringa.