fbpx

Ansatte

Robert Eriksson

Robert Eriksson

Adm. direktør

Kjetil Hestad

Kjetil Hestad

Organisasjonssjef

Mobil: +47 924 44 460
kjetil@sjomatbedriftene.no

Lill Gran

Lill Gran

Adm. sekretær

Mobil: 916 61 889
lill@sjomatbedriftene.no

Tonje Kummeneje Vangen

Tonje Kummeneje Vangen

Fagsjef jus og arbeidsliv - jurist

Telefon: 73 84 14 00
Mobil: 402 41 205
 tonje.vangen@sjomatbedriftene.no

Anette Almås

Anette Almås

Fagsjef Sjømathandel og foredling

Mobil: 412 11 879
anette@sjomatbedriftene.no

Last ned pressebilde her.

HELENE KRISTOFFERSEN

HELENE KRISTOFFERSEN

Fagsjef Fangstbasert industri

Mobil: 924 41 317
helene@sjomatbedriftene.no

Kathrine Schjetne

Kathrine Schjetne

Annonseansvarlig

Jurgen Meinert

Jurgen Meinert

Spesialrådgiver

Styret

Håvard Høgstad

Håvard Høgstad

Styreleder

Arnøy Laks AS Mobil: 916 74 307 havard@arnoylaks.no
Lindis Aune

Lindis Aune

Nestleder

Hitra Mat AS, Mobil: 951 28 435
lindis@hitramat.no

Per Mjelva

Per Mjelva

Marine Sales AS
Mobil: 911 54 515
per@marinesales.no

Kjetil Holen

Kjetil Holen

Knutstad & Holen AS
Mobil: 908 59 157
kjetil@knutstad-holen.no

Alf-Gøran Knutsen

Alf-Gøran Knutsen

Kvarøy Fiskeoppdrett AS
Mobil: 970 73 532
alf@kvaroy.no

Kristel Pedersen

Kristel Pedersen

Insula AS
Mobil: 932 25 197
kristel.pedersen@insula.no

Botholf Stolt-Nielsen

Botholf Stolt-Nielsen

Ocean Supreme AS Mobil: 932 08 900 botholf@ocean-supreme.com

Organisasjonskart

Ta kontakt

Boks 639 Sentrum, 7406 Trondheim
Tlf: +47 73 84 14 00
Besøksadresse:
Dronningens gate 7, 6. etasje
E-post: post@sjomatbedriftene.no
Personvernerklæring

Få nyhetsbrev

Abonner på vårt nyhetsbrev om du vil holde deg oppdatert på vår aktivitet og aktuelle saker for sjømatnæringa.