Sjømathandel og foredling

Fagfeltet sjømathandel og foredling representerer fiskehandlere, fiskegrossister, fiskematprodusenter og foredlingsbedrifter. Vi støtter og hjelper bedriftene som er spredt utover hele landet, med å fremme fellesinteresser i overordnende saker. Sjømatbedriftene er et viktig bindeledd mellom bedriftene og myndighetene. Fagsjef sjømathandel og foredling representerer medlemmene gjennom ulike utvalg og arbeidsgrupper.

Sjømathandel og foredling ledes av et utvalg som i dag består av ni bedriftsrepresentanter. Utvalget prioriterer arbeidsområder innenfor fagfeltet, og fagsjefen er sekretær for utvalget.

Anette Almås

Anette Almås

Fagsjef Sjømathandel og foredling

 Mobil: 412 11 879
anette@sjomatbedriftene.no

Last ned pressebilde her.

MANGE FORDELER

Det å være medlem i Sjømatbedriftene gir deg mange fordeler, har du spørsmål eller trenger hjelp, ta kontakt.

$

3 i uka

Vil du ha tips til gode middager med fisk, klikke deg inn på 3iuka.no, og få nye ideer.

$

NM i Sjømat

Dette er fagkonkurranser for de som til daglig arbeider bak fiskedisken. Les mere om de her.

$

Mange fordeler

Kontakt og samarbeid med andre bransjeorganisasjoner

» Vi får bidra til riktige beslutninger!

Vi som medlemmer i Sjømatbedriftene blir tatt med på råd, og får gi vårt bidrag til å ta gode og riktig beslutninger for bransjen fremover. Sjømatbedriftene er en viktig støttespiller med mye kompetanse, og holder oss oppdatert om utviklingen i næringen.

Kjetil Holen, daglig leder Knutstad & Holen AS

Aktuelle saker

Utvalg sjømathandel og foredling

Kjetil Holen – Leder
Knutstad & Holen AS – mobil: 908 59 157
kjetil@knutstad-holen.no

Marit Hjønnevåg – Nestleder
Brødr. Hjønnevåg AS – mobil: 416 13 870
marit@hjoennevaag.com

Reidar Fredriksen
Fiskeeksperten Reinhartsen – mobil: 915 64 106
rei-fisk@fiskeeksperten.no

Kjell Henry Olsen
Brødr. Berggren – mobil: 482 29 690
kjell.henry@bergfisk.no

Kato Fredriksen
Vega Delikatesser AS -mobil: 416 15 008
kato@vega-delikatesser.no

Kjell Rune Kirkeland
Horsgaard & Co – mobil: 900 55 911
kjellrune@horsgaard.no

Karl A. Hansen
Karl’s Fisk og Skalldyr – mobil: 416 14 555
karl@karlsfiskogskalldyr.no

Sunniva Nicolaisen
Rørvik Fisk – mobil:  949 80 119
sunniva@rff.no

Johnny A. Remø
Brødr. Remø – mobil: 404 04 788
remo@goldfish.no

Ta kontakt

Boks 639 Sentrum, 7406 Trondheim
Tlf: +47 73 84 14 00
Besøksadresse:
Dronningens gate 7, 6. etasje
E-post: post@sjomatbedriftene.no
Personvernerklæring

Få nyhetsbrev

Abonner på vårt nyhetsbrev om du vil holde deg oppdatert på vår aktivitet og aktuelle saker for sjømatnæringa.